Urmo päevaraamat

Suurepärane nädalavahetus Slovakkias

Advertisements

Tere kallid sõbrad ja tuttavad ning igasugu muud tegeleased!

Minu viimasest reisist Slovakkiasse on möödas rohkem kui aasta ja otsustasin võtta eelmisel nädalavahetusel ette uue teekonna selle riigi suunas. Bookinghouse tegi suurema osa tööd ära ja 1 ümber istumisega saab mõne tunniga Krakowisse, kust on juba Slovakiasse kiviga visata.

Esimene õhtu möödus 2 erinevas klubis. Ühe klubi nimi on “66” ja teise oma ei mäleta. Arvasin, et 9 kogematta ümber kukkunud ja 6 tekkinud, aga selline pesa see ikkagi polnud. Inimesed on väga sõbralikud, naised ilusad ja alkohol odav. Ometigi on maksud Slovakkias samasugused kui Eestis, aga palgad isegi kõrgemad kui Eestis. Me poliitikud ikka koinivad meid ilma seebita aanusesse 😀

Teine päev selles toredas riigis möödus mäkke ronides. Pidin pohmelliga suvekuuma ilmaga kimpsima 2 km kõrgusesse mäkke ja sain sellega hakkama. Tuli välja, et see oli proovikivi, et vaadata, mis puust eestlased on. Minu katse sai läbitud!

Nagu teate, siis olen õnnelik tõlkebüroo omanik ja ülejäänud kuu pühendan tõlkebüroo avamisele Slovakkias ja müügikontori avamisele Võrus. Kuna varsti nagunii Putin tuleb meie riiki jobistama, siis peab olema mingisugunegi backup, et siit jehhat tõmmata. Ma nii patrioot pole, et hakata igasugu poliitilise pasa pärast veel enda pead pakule panema.

Lõpetuseks tahan kõigile öelda seda, et kui soovite reaalselt puhata ning näha loodust, siis Slovakkia on selleks kindlasti üks soodsamaid ning paremaid lahendusi ning kes tahab ettevõtlusalaseid nõuandeid sellest riigist, siis võib mulle julgelt kirjutada!

Mõnusat alanud kevadet!

 

Mina siin kah siis, et ikka kõik usuks (pole photoshop) 😀

Advertisements

Advertisements